logo
   vítejte      HeverPage titulní strana
    
vítejte!
logo balónky

Dobrý den, vítáme vás na webu HeverPage!


Web HeverPage (www.heverpage.net): tyto stránky jsou balíčkem různých sekcí, které pod nás určitým způsobem spadají a máme je na starost, či je jinak podporujeme. Všechny můžete najít na titulní straně tohoto webu. Každá je samostatná a může tak mít i své vlastní kontaktní, dodací apod. podmínky. Ty prosím vyhledejte přímo v dané sekci, která vás zajímá.

Naším cílem je spokojené vyřízení vašich potřeb a pevně věříme, že nezklameme vaše očekávání.


Co je v nabídce?

Léčebné autorehabilitační pobyty s MUDr. Jundou

Pobyt v příjemném lázeňském prostředí, spojený s léčebným sezením u psychoterapeuta a doktora L. I. Jundy z Ukrajiny. Má léčebné, relaxační a uvolňující poslání. Pobyt probíhá dle vyhlášených termínů a trvá zpravidla týden.

Miniportál o Německu

Život, práce, doprava, rozdíly, zajímavosti...


Počítače: přehled trhu, rádce, služby

Svět PC, osobních počítačů. Desktopy a notebooky, platforma x86/x86-64 (Intel, AMD; tedy klasická PC), OS windows, Linux. Typy, přehled součástek, cen, výhodných nákupů a doporučení, free software, služby. Dohodou i přímá kompletace/servis PC, doporučení značek/dílů, zakázková stavba, zprostředkování nákupu, součástky, výměny, servis, ladění, instalace, údržba, upgrady, bazar, free software, nákupní rádce, principiální tutoriály ...


Masáže Brno

Masáže v Brně. Tady najdete vše potřebné – popis masážních služeb i masáže samotné v daných lokalitách. Jsou vám k dispozici buď privátně v salonu, nebo u vás na přenosném lůžku. Jsou určeny těm, kteří si chtějí odpočinout, ulevit tělu, najít příjemné pocity relaxace i zahnat zdravotní neduhy.


popis navigace a odkazů

  • právní informace – autorská práva k HeverPage, možnosti i omezení užití našich materiálů, zákonné lhůty, záruky, obchodní informace atd.
  • english description – popis webu v anglickém jazyce (ne překlad obsahu)
  • pojďte sem – nyní prohlížíte
U delších stránek máte dole tlačítko "jít na začátek stránky", které vás okamžitě vrátí nahoru na začátek konkrétní strany. U zobrazování celé fotky (pokud je k dispozici), tedy klikem na náhled, se ukáže jen samotná fotografie v plné velikosti a není tak k dispozici běžné prostředí stránky či "menu" pro krok zpět. V těchto případech pro návrat o krok zpět použijte menu prohlížeče, u Firefoxu šipku "zpět", nebo na klávesnici "backspace" ("mazátko").


Zobrazení

Máte-li při čtení tohoto webu malé okno prohlížeče a obsah se tak špatně zobrazuje, zvětšete si přiměřeně a ručně velikost okna, příp. jej maximalizujte. Tento web má volnou šířku stránky a obsah se oknu přizpůsobuje. Pro zvětšení nebo zmenšení textu stiskněte ve Firefoxu CTRL a rolujte kolečkem myši, nebo použijte menu Zobrazení. Standardně Firefox zvětší i obrázky, což nemusí být žádoucí; změna se provádí: menu Firefoxu: Zobrazení – Velikost stránky – a zde zatrhnout/odtrhnout "pouze velikost textu". Globální reset písma na standardní velikost provedete opět CTRL + nula (platí pro Mozilla prohlížeče – SeaMonkey, Firefox).

Silně doporučujeme (nejen pro tento web) NEAKTIVOVAT vyhlazování písma ve vašem operačním systému. Písmo pak sice působí vyhlazeně, ale při delším čtení může naopak zhoršit zrak (písmo je rozmazané, neostré; "mate oči"), který se může neustále snažit zaostřovat (aniž by bylo kam) a unavovat se. Vyzkoušejte sami.
Windows 7: Ovládací panely, zobrazení, ClearType, vypnout.

Datum poslední změny u dané sekce na titulní stránce značí nejnovější obsahovou změnu kdekoli hlouběji v jejich podstránkách. Nemusí se to týkat slovosledných oprav či jiných drobných úprav. Z kontaktů je nejrychlejší použít telefon, příp. on-line komunikační software (pokud je k dispozici a jsme on-line).


Tisk HeverPage stránek na tiskárně


Funkce tisku by měla běžně fungovat v menu prohlížeče skrz příkaz tisknout (Firefox: Soubor – Tisk). Nemáme to však vyzkoušeno a ani to není v plánu. Případně si text zkopírujte a vložte do svého editoru, např. OpenOffice a dále si jej upravte/naformátujte tak, aby splňoval vaše představy. Výtisk však poté může sloužit pouze pro vaši soukromou potřebu, nebo rodinné či jinak nejbližší osoby; je zakázáno jej šířit svévolně komukoli dál kvůli omezení autorství díla.


Dialog a podpora

Rádi odpovíme na vaše věcné dotazy. Přijmeme také dobrou radu, připomínku, inspiraci a třeba i dle vašeho přání upravíme současnou nabídku. Pokud vám není něco jasné, ptejte se. Pro delší psaní, náměty či materiály používejte raději e-mail, i když není vybírán denně.


Hlášení chyb

Hlášení o chybách, které naleznete na tomto webu, či nutné opravy jako špatné písmo, chybějící obrázek, soubor, nefunkční odkaz apod. můžete prosím posílat na adresu heverpage
za.vin.áč centrum.cz.

Naše prioritní kontroly zobrazení při správě webu staví na prohlížečích s jádrem Gecko, splňujícího webové standardy. Patří sem Firefox a SeaMonkey, resp. softwarová skupina Mozilla. Zběžně a jen občas kontrola probíhá v Internet Exploreru a Opeře (negarantováno), kde už se hlídá jen základní čitelnost (speciálně v Opeře nefungují aktivně odkazy z částí webu na titulní stranu sekce, i když jde o čistý HREF atribut). Kontroly v dalších prohlížečích, jako je Nautilus, Safari, Chrome, Maxthon atd. sami neprovádíme a ani to není v plánu.


Garance minimálního zatížení linky a vašeho počítače:

Nyní používáme jen statické HTML a obrázky. Je možné, že v budoucnu se přejde na redakční systém. Nepoužíváme Flash, který by mohl silně zpomalovat váš počítač, zejména starší typy. Nejsou používány žádné reloady stránek nebo načítání obsahu (mimo chybovou stránku 404); chcete-li aktualizovat prohlíženou stránku, zmáčkněte klávesu F5.

DriveTheLife - publikace, články z našeho (doufáme nezávislého a správného) pohledu, rady, upozornění...
Inzerce - inzerce různého c

jít na začátek stránky
harakteru, zde může být i Vaše nabídka/poptávka

© 2004-2020 Pavel Sláma, heverpage.net. Všechna práva vyhrazena. Použití webu je určeno pouze pro vaši osobní potřebu, není-li písemně ujednáno jinak. Neoprávněné šíření bude přísně stíháno.