logo výsledky


úvod – MUDr. Junda

pobyty

fotky z pobytů

vaše výsledky

kontakt

podpora

HeverPage titulní strana » MUDr. Junda » vaše výsledky » tabulka

Tady jsou některé z vašich výsledků. Mějte na paměti, že s koncem pobytu vaše zlepšení nekončí – pokračujete totiž dále v práci na sobě doma. Vaše zlepšení tak u nás teprve začíná.

Paní Anna V.: V únoru letošního roku jsem se dočetla v časopisu Regena o této psychoterapeutické léčbě a rozhodla jsem se ji absolvovat. To jsem ještě netušila, ze v březnu podstoupím dost těžkou operaci, která zanechá určité pooperační komplikace. To bylo to nejdůležitější, co jsem zde chtěla vylepšit a "odléčit". Sama, vlastním přičiněním mohu dnes říci, že po týdenních seancích pana doktora mám pocity úlevy: otékala mi levá dolní končetina - otoky pomalu mizí, chodím svižněji. Měla jsem kolísavý krevní tlak a prozatím mne žádné enormní zvýšení nepřekvapilo. Třetí dobrou věcí, která se podařila je upevnění psychiky.
    Věřila jsem, že něco takového existuje, a proto jsem přijela. V současné době se už cítím dobře a to i díky těmto seancím. Děkuji ještě jednou panu doktorovi...

Paní Alena K.: 0 kurzu jsem se dozvěděla z Regeny. Přijela jsem tady s problémy s páteří, měla jsem problémy s játry a rozházenou psychiku. Asi 25 let mám nemoc vitiligo, což je neléčitelné. Jak se vylepšily ostatní problémy se asi dozvím později, ale u vitiliga jsem zaznamenala značné zlepšení, protože se mi začala na rukou znovu objevovat pigmentace, z čehož mám velkou radost. Panu doktorovi moc děkuji, jsem šťastná.

Jmenuji se Marie a jsem po těžké nemoci, spatně jsem chodila, měla jsem hůl, nyní chodím bez ní a cítím se lehce a dobře. Děkuji panu doktorovi.

Paní Libuše K.: Dozvěděla jsem se o této seanci od kolegyně, která se o této možnosti dozvěděla v časopisu Regena a při návštěvě jsme se rozhodly, že bychom mohly strávit týden v Luhačovicích. Přišla jsem na seance s problémy zažívání a poruchou krevního oběhu. Mimo to jsem po operaci páteře a pohybové reflexy stále vázly. Jsem tady šest dnů a mohu říct, že se můj pohybový stav velice zlepšil. Také ustoupily problémy dýchacích cest a doufám, že se zlepší ještě ostatní problémy. Já tomu věřím a jsem přesvědčena o tom, že i samostatným cvičením pomohu tomu, aby můj zdravotní stav byl dobrý. Děkuji.

Paní Řeřichová: Mám jednu ledvinu. Po třetí seanci jsem pocítila teplo; dříve jsem se v noci budila chladem, nyní je to dobré. Nemusím se tolik oblékat a stále je mi teplo. Dozvěděla jsem se o seancích z časopisu Regena. Děkuji panu doktorovi za tento kurz, který jsem tady mohla absolvovat...

Slečna A. R., Praha: Je mi 28 let, od dětství jsem trpěla atopickým ekzémem. Těsně po pubertě mi za stálého používání hormonálních mastí téměř vymizel, ale po 21. roku se opět objevil a tentokrát až na výjimky po celém těle vč. obličeje.
    Po neúspěšné léčbě klasickou medicínou (hormony, prášky, masti...) jsem přestoupila na alternativní (bylinky, akupunktura, hypnóza, homeopatie, Bachovy esence). Zlepšení bylo, ale ne moc velké. Byla jsem z toho psychicky podrážděná a vyčerpaná. V květnu 1996 jsem poprvé navštívila seance dr. Jundy. Tam jsem jela s "výsevy" ekzému po celém těle (mimo obličeje), tzn. neustálé nošení dlouhých rukávů, kalhot atd. Ke konci pobytu mě nic nesvědilo, a tak jsem se i cítila mnohem klidnější a vyrovnanější. Po měsíčním samostatném cvičení podle pana doktora se ekzém zlepšil, nesvědil a mohla jsem již i nosit krátký rukáv. a od začátku července jsem se již běžně opalovala na koupališti. Nyní v září jsem již v pořádku.
    Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi i všem, kdo tyto pobyty zajišťují.

Paní Milada K., Brno: Autorehabilitace jsem se účastnila v říjnu a do dneška myslím, že to byla vůbec nejlepší investice do mého zdraví.
 Týden po návratu jsem šla na hormonální testy, které se mi zlepšily. Jaké bylo překvapení, když má lékařka nenahmatala uzlík, který jsem dříve měla v oblasti štítné žlázy. Velmi se zajímala o vaše pobyty a byla zvědavá jak na cviky, které chtěla ukázat, tak o materiály o vašich pobytech. Předtím mi radila jít se žlázou na operaci, ale nyní již o operaci nepadlo ani slovo!! Také mě trápil kašel, i ten se již částečně vyřešil. V listopadu jsem se cítila výborně a dokonce jsem jezdila na kole! V předcházejících pěti letech jsem v listopadu užívala většinou antibiotika. V současné době se mi problémy s kašlem trochu zhoršily, to je ale i vinou stresu, který jako každý podnikatel ke konci roku prožívám. Rovněž vitiligo, které jsem měla na rukách, se mi ztrácí!
 Věřím, že můj stav se bude i nadále zlepšovat nejen díky cvičení, ale i novým myšlenkám, se kterými jsem se seznámila a snažím se jich držet.

Danuška Š: Je mi 64 let, poprvé jsem navštívila kurz před 17 lety. Měla jsem potíže se štítnou žlázou, arytmií, průdu­škami,
gynekologické potíže, déle neléčenou borelii a ke všemu cukrovku. Byla jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná. Pomoc jsem hledala tehdy marně, rok a půl jsem byla ležící, až manžel objevil v časopise Regena inzerát Mudr. Jundy. Dovezl mne tedy do Luhačovic a poprvé jsem udělala prvé kroky. Jezdili jsme dále na každý pobyt, můj stav se postupně zlepšoval. Denně jsem používala i používám dodnes-formulace, brá­niční dýchání, bodovou masáž a cviky, které jsem se tam naučila. Dnes mám po poslední preventivní prohlídce výsledky úplne v porádku,jen trochu zvýšenou glykemii (na 7) cítím se dobře už nekolik let. Do Luhačovic přijíždíme alespoň na dva dny na upevnění výsledku a rádi se vracíme do tak krásné atmosféry, kterou bych přála poznat i dalším lidem s různými problémy i ostatním. Moje velké poděkování panu Mudr. Jundovi i celému kolektivu. Manžel jako doprovod využil kurz hubnutí u Mudr. Jundy a zhubl za 6 měsíců 20 kg. Přibližnou váhu udržuje dodnes.

Zdena J., 78 let: Poprvé jsem byla v Luhačovicích v r. 1995, trpěla jsem silnou migrénou už několik let, bolesti bývaly tak ukrutné, že to už nebylo k žití! Už uprostřed pobytu me prestala bolet hlava a byla jsem jako znovuzrozená! Po návratu domu jsem, jako živoucí důkaz, dělala panu doktorovi reklamu. Pomalu jsem zkoušela práci na zahrádce a jiné, co jsem dříve už prostě dělat nemohla.
Za 5 let jsem navštívila Luhačovice podruhé. Migrény jsem již neměla, ale nějak me pobolívalo rameno a žaludek. Zase po pobytu, na kterém se mi ulevilo, můj problém vymizel. Po návratu domu jsem pokračovala ve cvičení. Ješte jsem navšívila pobyt jednou, a to jsem privedla další zájemce o metodu pana doktora.
Život šel dál a já jsem zacala mít velké problémy s nohama. Nemohla jsem kvůli bolestem chodit. Už jsem jen posedávala, nebyla jsem to vůbec já! Léky nepomáhaly a vypadalo to, že skončím na vozíku! Ale protože jsem měla díky dřívějšímu cvičení metody pana doktora vynikající výsledky, vzchopila jsem se a řekla si, holka a dost! A začala na sobe tvrdě pracovat. Používala jsem všechno, co jsem se v Luhačovicích naučila! Když přece přestala migréna a přestalo mě bolet rameno a žaludek, tak snad musí i nohy!!!
Za nějakou dobu začaly být nohy méne oteklé, bolesti ustupovat, až jsem si mohla ríct, tak jsem to dokázala! Pomohla jsem si vlastně sama, ale návod, ten jsem dostala v Luhacovicích.
Dnes jezdím na kole s mladšími cyklisty a v mých 78 letech na kole ujedu i 50 km!
Necítím se na své roky, cítím se velice dobře, ale nic není samo sebou....
Chce to opravdu při nějakém zdravotním problému neházet flintu do žita, ale začít na sobe pracovat, a to i preventivně. /pozn. pí. Jakubcová má krásnou pleť, téměř bez vrásek!/
Paní D. Němcová: Dozvěděla jsem se o seancích od snachy. Děti mi to zaplatili k Ježíšku a jsem ráda, že jsem sem jela. Já jsem nemohla chodit. Když jsem vydržela chodit hodinu, to bylo moc. Dneska chodíme se sestrou celé odpoledne a vůbec mě nebolí nohy, ani záda mě nebolí. Děkuji.

Pan Petr R., Olomouc: Byl jsem u pana doktora už před půl rokem. Měl jsem zdravotní problémy s páteří, astmatické a alergické problémy. Po půl roce mohu říci, že problémy s páteří se odbouraly, nejsou žádné, astmatické problémy už také skoro nemám, zmizely problémy s dýchavičností a alergické projevy se přes krizovou dobu, tj. červenec, srpen, také zmírnily. Dá se říci, že výsledky jsou perfektní - na 99 %!

Paní K. M. Ostrava: Je mi 31 let. Před čtyřmi lety jsem onemocněla tetanií. Tato choroba sice není životu nebezpečná, ale je velice nepříjemná. Doprovázejí ji křeče, hyperventilace, dýchavičnost, dušnost, arytmie, třes, záchvaty úzkosti, závratě, brnění končetin... Užívala jsem velké množství léků, některé z potíží mírnily, jiné vyvolávaly - hlavně záněty. Pronásledovala mě jedna chřipka za druhou a pocit, že už nemohu být nemocnější. Chodila jsem od lékaře k lékaři, ale stav se nezlepšoval. Po dvou letech trápení jsem se dočetla o léčení dr. Jundy. Po týdenním kurzu jsem dva měsíce doma pravidelně poslouchala audiokazetu s nahraným postupem relaxace a prováděla doporučená cvičení. Pak jsem si kurz ještě jednou zopakovala. Výsledek? Z původních 14 tablet denně jsem užívala jednu. Během půl roku nemoc zmizela. Od té doby jsem nenavštívila lékaře – nebyl k tomu důvod.

Paní MUDr. Zdena O., Opava: Před několika lety jsem se zúčastnila dvakrát kurzu MUDr. Jundy. Díky jemu jsem se zbavila svých nepříjemných potíží. Stále vidím a slyším MUDr. Jundu pronášet přesvědčivá slova, která se mi vryla do paměti: „Všechny nemoci lze vyléčit. Neexistují nevyléčitelné nemoci.“ Dodnes jsem mu vděčná a cítím dluh vůči němu. Ale k mým výsledkům: měla jsem závažné problémy s poruchou kožního pigmentu – těžké vitiligo, které mě hyzdilo po obličeji i na těle. Pro úplnost dodávám, že jsem dětskou lékařkou s 28letou praxí a jinak jsem vyzkoušela všemožné metody léčby tohoto postižení. Léčila jsem jej všude možně, ve zdravotnických zařízeních i u léčitelů, z nichž jeden mi seriózně řekl, že mi nepomůže.
 Absolvovala jsem psychoterapii i u odborného psychiatra – také bez efektu. Později jsem se v Regeně dočetla o pobytech dr. Jundy a zkusila jsem to. Během pobytu mne přestala bolet páteř i klouby, kožní skvrny se nezměnily. Ke konci pobytu se mi na tváři objevila nápadná červená vyrážka, která přetrvávala i po příjezdu domů. Šla jsem s tím hned ke svému kožnímu a ten mi sdělil, že k vitiligu se mi navíc přidal ještě lichven a že se toho už nezbavím. Nicméně jsem vytrvale pokračovala v cvičení, jak nás jej naučil dr. Junda a praktikovala jej 2× denně. Do 14 dnů se mi vyrážka ztratila, do měsíce mi zmizelo asi 75 % skvrn z obličeje, bérců, rukou. Dále jsem cvičila a po roce jela znovu na pobyty. Na těle zůstalo jen nepatrné množství, jinak mi postupně zmizely všechny skvrny.

Manželé Valentovi, Olšany: Manžel měl jít na kontrolu srdce ultrazvukem. Před pobytem jeho levá polovina srdce pracovala jen asi na 1/3 a stěna byla ochablá. Nyní, po pobytech doktoři zjistili, že stěna se začala zaoblovat a dokonce pracuje. Manžel se tudíž cítí velmi dobře a také nadále poctivě cvičí...
 Jak říká pan doktor Junda, řiďte se radami svého ošetřujícího lékaře a k tomu připojte každý den moje cvičení a seance. Výsledek se určitě dostaví. Sami pak poznáte, že i s nevyléčitelnou chorobou se dá žít plnohodnotný život.

Jožka V., 68 l.: O metodě dr. Jundy jsem se dozvěděl v r. 2000, ale pobytu jsem se poprvé zúčastnil až po prodělaném onkologickém onemocnení v r. 2004. Zaznamenal jsem zlepšení, a tak se snažím jezdit na pobyt s dr. Jundou pravidelně, 2x ročně.
Ještě asi v r. 2009 se mi začalo rozlévat mateřské znaménko. Za mesíc od kurzu a intenzivní autosugesci se zacalo zatahovat, až úplně zmizelo!
Uvědomil jsem si, jaký zásadní vliv má autosugesce na zdraví, a to i jako prevence, když člověk ještě nepociťuje žádné potíže ...
Minulý rok se mi objevily nové problémy, a byly mi zjištěny fibrilace srdečních komor. Nyní se cítím celkem dobře, a to určitě jak díky lékum, tak také díky práci na sobe a autosugesci, kterou pravidelne provádím.
Kurzy pana dr. Jundy budu rád, dle možností, navštěvovat i nadále, tak nějak jsem si na tento způsob života a na lidi kolem pana doktora zvykl.
Závěrem bych chtěl zdůraznit, že tato metoda nezaručuje vždy přímo jen uzdravení...muže to být zlepšení zdravotního stavu, či zkvalitnění života! Podstatné ale je, že změnou životního stylu může každý své zdraví ovlivnit, a tím udělat sám pro sebe mnoho...

Jiří H., 68 let: V Luhačovicích jsem byl poprve v r. 2011, celkem za ta léta asi 7x ! V močovém měchýři jsem měl pozitivní nález, měl jsem několik operací, pořád horší stav, až dcera mi navrhla pobyt v Luhacovicích s dr. Jundou, který již sama absolvovala. Na kurzu jsem se naučil doporučené cviky, začal jsem si věřit a myslet pozitivně, ale pokračoval dál v léčbě.
Naučil jsem se věřit v sebe a ve svůj organismus, což pokládám za hodně duležité...
Nyní se cítím skvěle, už chodím jen 2x za rok na kontroly, jsem v pořádku, přátelé mi říkají, že vypadám výborně !
Na pobyt jezdím velice rád, snažím se teď 2x ročně.
Pobyt v Luhačovicích můžu všem vřele doporučit, ale jak říká pan doktor JUNDA, je důležité pokračovat také dál v započaté léčbě a přitom na sobě pracovat! Tuto kombinaci mužu všem jen a jen doporučit!Pokud narazíte na termín "seance", tak ten vychází z historie a začátku pobytů. Je asi nepřesný, ale nazýváme tak léčebné sezení, čili samotné působení pana doktora. Výsledky zde uvedené jsou jen kapkou v moři – pobyty prošly již tisíce z vás...

jít na začátek stránky

© 2004-2020 Pavel Sláma, heverpage.net. Všechna práva vyhrazena. Použití webu je určeno pouze pro vaši osobní potřebu, není-li písemně ujednáno jinak. Neoprávněné šíření bude přísně stíháno.