logo pobyty


úvod – MUDr. Junda


pobyty

fotky z pobytů

vaše výsledky

kontakt

podpora


HeverPage titulní strana » MUDr. Junda » termíny pobytů, ceník a informace

Léčebné pobyty Luhačovice (jižní Morava, zlínský kraj)

termín
cena I
(strava + ubytování
+ seance + konzultace)
cena II
(Váš druhý až
čtvrtý pobyt)
cena III
(od pátého pobytu
+ děti do 15 let)
x-x. x 2021
-Kč -Kč -Kč
x-x. x 2021
-Kč -Kč -Kč


ambulantně
220Kč / 1 sezení
220Kč / 1 sezení
170Kč / 1 sezení
(děti a stálí klienti)Pobyty s MUDr. Jundou probíhají v lázeňském městě Luhačovice, a to v hotelu Praha. Ten se nachází v "Pražské čtvrti", směrem na Pozlovice; to je asi 2km od centra Luhačovic. Více řekne mapa (externí odkaz vyžadující JavaScript).

Zahájení pobytu je v neděli obědem a končí v pátek ranní seancí. Je možno se domluvit, že přijedete dříve, či setrváte ještě po "našem" pobytu. To je pak již samozřejmě hrazeno zvlášť. Parkování je různě v blízkém okolí (zdarma), je zde i placené parkoviště hotelu, nicméně není hlídané. Bližší informace a kartičku vám vydá recepce hotelu; toto parkoviště je asi 100m od hotelu. Kousek je také zastávka MHD, kterou můžete využít k dopravě do středu města (odjezdy jsou také např. u recepce).

Výbava pokojů

Všechny pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení (WC a sprcha), telefon (z pokoje na jiné pokoje je volání zdarma) a televizor. Hotel Praha je tříhvězdičkový. V ceně je plná penze, s možností výběru ze tří jídel, vždy je jedno i vegetariánské. K dispozici je dále krytý bazén, posilovna a je možnost využít i lázeňské procedury a masáže přímo v hotelu. Tyto jsou však již hrazeny zvlášť (spolu s lázeňským poplatkem a příp. placeným parkováním), nicméně mohou být proplaceny pojišťovnou, jestliže vám váš lékař tyto procedury předepíše na tiskopise FT. Doplňky jako CD, DVD, pyramida jsou také hrazeny zvlášť. Pro účastníky našeho (celého) pobytu je bazén zahrnut v ceně pobytu a zvlášť jej neplatíte. Toto se netýká ambulantních docházejících.

Popis programu pobytu

Každý absolvuje během pobytu dle rozpisu (mimo denní seance) konzultaci s panem doktorem Jundou. Dále se 2× denně všichni scházíme na společná sezení s panem doktorem (zkráceně tzv. seance). Společné sezení začíná besedou, dále následuje komplex autorehabilitačních  cviků, které pak provádíte po návratu domů, aby zlepšení vašeho zdravotního stavu, či vyléčení, bylo trvalé. Na závěr sezení se ponoříte do stavu klidu a léčebného uvolnění, do kterého vás dovede působivý hlas pana doktora, podbarvený relaxační hudbou…

Ranní sezení je po snídani a odpolední pak před večeři, aby jste měli přes den možnost procházek a rehabilitací.

Zájemci z okolí Luhačovic mohou využít ambulantní účasti, tedy jen seance bez ubytování a stravy.

Denní průběh pobytu

Společná seance je ráno a odpoledne (9:00 a 16:30). Třikrát denně se vydává strava v hotelové jídelně (cca od 8:00, 12:00 a 18:00 dle turnusů a vytížení hotelu). Mimo náš program pak máte zcela volný pohyb.

Průběh začátku a konce pobytu:

V neděli dopoledne přijíždíte na hotel. Následuje společný oběd, při kterém jste přivítáni a seznámeni s programem a časováni na konzultace. Odpoledne v 16.30 začne první sezení (seance). Ukončení je pak v pátek ranní seancí, případný oběd je pak již ve vaší režii. Před ranní poslední seancí je již dobré mít sbalené věci; máte je pak třeba v tělocvičně u seance a pod.

Platba pobytů

U pobytů v ČR prosíme o zaplacení zálohy ve výši 1 000Kč (popř. celé částky) ihned. Doplatek proveďte nejpozději 30 dnů před nástupem. Datum a výši platby (nebo zálohy) poznačte na přihlášku a co nejdříve nám ji zašlete. Tímto bereme vaši přihlášku za závaznou. Na zadní stranu složenky také poznačte termín, na který se přihlašujete. Jakoukoliv změnu ihned nahlaste! Stornopoplatek účtujeme od 21 dnů před nástupem a to 15 % z ceny. V případě nemoci a jiných vážných důvodů oproti potvrzení vracíme celou částku (sníženou o náklady s tím spojené) zpět. Pokud vám není cokoli jasné, ptejte se.


Přejeme Vám, aby účast na tomto rehabilitačním pobytu v lázních Luhačovice s panem doktorem Jundou splnila všechna Vaše očekávání.

S přáním všeho nejlepšího se na shledanou těší

Alena Brabcová a MUDr. Leonid I. Junda    

© 2004-2020 Pavel Sláma, heverpage.net. Všechna práva vyhrazena. Použití webu je určeno pouze pro vaši osobní potřebu, není-li písemně ujednáno jinak. Neoprávněné šíření bude přísně stíháno.