logo úvod


úvod – MUDr. Junda

pobyty

fotky z pobytů

vaše výsledky

kontakt

podpora

tip na zvětšení textu
ve Firefoxu:
CTRL + "kolečko myši"


HeverPage titulní strana » léčebné pobyty s MUDr. L. I. Jundou

Psychoterapeutické léčebné pobyty Luhačovice

MUDr. L. I. Junda


Vychutnejte si týdenní pobyt v příjemném prostředí Luhačovic. Se službami pod jednou střechou, s plnou penzí a to za dobrou cenu, ve které získáte vše od ubytování, stravy i pravidelného sezení s panem doktorem Jundou. Léčebné prameny v rozumném dosahu jsou jen třešinkou na dortu ...Vážení a milí,

dovolujeme si Vám nabídnout autorehabilitační pobyty s přednostou ukrajinského centra psychoterapie v Kyjevě, MUDr. L. I. Jundou, který v naší republice působí již od roku 1993. S jeho metodou se již seznámili tisíce našich spoluobčanů a velká většina se těší značnému zlepšení svého zdravotního stavu či trvalého vyléčení. Jde o zkušeného odborníka ve své oblasti a těší se díky svým výsledkům velkému uznání nejen ve své vlasti, ale také v zahraničí. S metodou pana doktora Jundy a jeho výsledky se mnozí z Vás měli možnost seznámit v odborných časopisech (Regena, Regenerace a podobně), v denním tisku či také prostřednictvím televize a rozhlasového vysílání.

MUDr. L. I. Junda sestavil a používá autorehabilitační komplex, který se s úspěchem používá při onemocnění páteře a kloubů, srdce a cév, vysokém i nízkém tlaku, astmatu, dýchacích potížích, alergiích, poruchách imunitního systému, nemocech zažívacího ústrojí, gynekologických nemocech, nemocech štítné žlázy, ekzémech, neurózách, nespavosti, vyčerpanosti, obezitě, škodlivých návycích (kouření) a podobně. Již během pobytu se mohou dostavit první výsledky (vstřebaná kýla, hemeroidy, křečové žíly, jizvy, zlepšení sluchu, zraku aj).

Tato metoda není vhodná pro pacienty se schizofrenií, epilepsií a pacienty, kteří již nejsou schopni spolupráce s lékařem.
archiv  

Regena č. 11/95 - MUDr. L. I. Junda

Rozhovor s MUDr. L. I. Jundou
(časopis Regena, 11/95)Darujte pobyt svým rodičům!
Byli už tady? Přijeďte relaxovat sami :)
od 7.6.2020
  komplet celý týden již od
xxxKč !!
-ubytko a plná penze
-sezení s MUDr. Jundou
-skvělé prostředí Luhačovic
-velmi zajímavá možnost upevnit zdraví a zahnat mnoho potíží!

(v ceně není případné parkovné, místní doprava či lázeňský poplatek)© 2004-2020 Pavel Sláma, heverpage.net. Všechna práva vyhrazena. Použití webu je určeno pouze pro vaši osobní potřebu, není-li písemně ujednáno jinak. Neoprávněné šíření bude přísně stíháno.