titulní strana
     Hever ComputersOsobní počítače

  • zakázkové sestavení počítače (zcela nový, částečně nový, bazarový)
  • základní free software (v přípravě), doporučení, alternativy
  • poradenství o výhodnosti vaší volby v nějakém obchodu, e-shopu či bazaru, varovaní před špatnou koupí (notebooky, HW, komponenty ...)
  • zprostředkování nákupu HW, SW či komplet řešení za dobrou cenu
  • výměny součástek, upgrady, reinstalace SW i OS, údržba
Důraz na stabilitu a kvalitu práce, vaši spokojenost a klidný běh PC mazlíka.

Brno nebo okolí Bystřice p. Hostýnem osobním kontaktem.
PC, notebooky, součástky, servis, tuning, čištění (HW i SW, optimalizace os windows).

služby ostatní:
pomoc nebo kompletní vyřízení doménovýho jména a webových stránek včetně obsahu (statické, jednodušší design) – do cca 14 dnů vše funkční (tzn založení webové adresy, zajištění prostoru a obsahu stránek). Vše u relativně prověřených společností na trhu, žádné studentské firmy na půdě u rodičů.

Navíc: zařazení do základních katalogů, optimalizace.

SOučástí může být i emal s koncovkou hostingu.

Služby:
PC Windows refresh - zlobí PC, aplikace se dlouho načítají, konfigurace FIrefoxu je zmatená, jsou tam navíc pannýlky které tam nebyly, určité programy zlobí?

kontrola souborové struktury a HDD, optimalizace aplikací i jejich nastavení, vyřešení vašich potíží, vyčištění konfigurace windows, defragmentace registrů, smazání dočasných složek aplikací i windows, optimalizace, kontorla nebo zavedení antiviru, ochran..

© 2004-2010 Pavel Sláma. Všechna práva vyhrazena. Použití webu je určeno pouze pro vaši osobní potřebu, není-li písemně ujednáno jinak. Neoprávněné šíření bude přísně stíháno.