logo úvod


úvodní strana DTL

pobyty

fotky z pobytů

vaše výsledky

kontakt

podpora

tip na zvětšení textu
ve Firefoxu:
CTRL + "kolečko myši"


počítače

zdraví

úvahy

HeverPage titulní strana » mini-magazín DriveTheLife

mini-magazín DriveTheLifeVychutnejte si týdenní pobyt v příjemném prostředí Luhačovic. Se službami pod jednou střechou, s plnou penzí a to za dobrou cenu, ve které získáte vše od ubytování, stravy i pravidelného sezení s panem doktorem Jundou. Léčebné prameny v rozumném dosahu jsou jen třešinkou na dortu ...

DObrý denm, vítejte v mini-magazínu HeverPage - DriveTheLife.

Pomocná ruka pro lepší život, mít rád sebe i okolí, konec předsudků a tvorba vlatního názoru. Základní balíčky jsou volně dostupné, rozšířené verze mohou být za poplatek.

Hlavní dělení:


opop
Jak se vyhnout otravným obchodníkům-lovcům

Fotografie na plochu vašeho počítače (1280×800, zátiší s kaktusy)Fo


tusy)
Počítače: přehled na trhu, služby


Bezpečnost, rizika, nastavení (oblast SW)

Sčítání lidu 2011 - nenechte se vodit za nos

DriveTheLife (interní mini-magazín)
Vážení a milí,

dovolujeme si Vám nabídnout autorehabilitační pobyty s přednostou ukrajinského centra psychoterapie v Kyjevě, MUDr. L. I. Jundou, který v naší republice působí již od roku 1993. S jeho metodou se již seznámili tisíce našich spoluobčanů a velká většina se těší značnému zlepšení svého zdravotního stavu či trvalého vyléčení. Jde o zkušeného odborníka ve své oblasti a těší se díky svým výsledkům velkému uznání nejen ve své vlasti, ale také v zahraničí. S metodou pana doktora Jundy a jeho výsledky se mnozí z Vás měli možnost seznámit v odborných časopisech (Regena, Regenerace a podobně), v denním tisku či také prostřednictvím televize a rozhlasového vysílání.

archiv  

Regena č. 11/95 - MUDr. L. I. Junda

Rozhovor s MUDr. L. I. Jundou
(časopis Regena, 11/95)

© 2004-2011 Pavel Sláma, heverpage.net. Všechna práva vyhrazena. Použití webu je určeno pouze pro vaši osobní potřebu, není-li písemně ujednáno jinak. Neoprávněné šíření bude přísně stíháno.